Mydlá

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Mydlá nájdete produkty od 1.07 € až po 71.09 €. Medzi najpredávanejšie patrí Bioderma Sebium mydlo 100 g a Dermacol Aroma Ritual tekuté mydlo Čokoláda 250 ml. Dobré recenzie má Dettol Vôňa mora tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Dettol Aloe Vera antibakteriálne mydlo do bezdotykového dávkovače 250 ml. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Mydlá. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Kawar mydlo 115 g

Mydlo obsahujúce prírodné zložky-bahno z Mŕtveho mora a oleje. Pomáha čistiť problematickú pleť, znižuje mastnotu pleti. Podporuje zdravý vzhľad pleti.

Kawar mydlo 120 g

Mydlo obsahujúce minerály z Mŕtveho mora a síru. Pomáha čistiť problematickú pleť, znižovať zápal a mastnotu pleti. Podporuje zdravý vzhľad pokožky.

Weleda Ginger mýdlo 75 g

Rastlinné mydlo 100% prírodného pôvodu s osviežujúcou vôňou pikantného zázvoru a petitgrain. Obohatené o ošetrujúce bambucké maslo pre starostlivosť už pri sprchovaní. Dermatologicky testované....

Weleda Geranium mýdlo 75 g

Rastlinné mydlo 100% prírodného pôvodu s povznášajúcou vôňou geránia a vavrínu. Obohatené o ošetrujúce bambucké maslo pre starostlivosť už pri sprchovaní. Dermatologicky testované. Šetrite životné...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: