Vlasová kozmetika

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Vlasová kozmetika nájdete produkty od 1.34 € až po 131.84 €. Medzi najpredávanejšie patrí Alpecin Caffeine Liquid kofeinové tonikum proti padaniu vlasov pre mužov Strengthens The Hair Roots Prevents Hair Loss 200 ml a Alpecin Tuning Shampoo tónovací šampón na prvé šedivé vlasy 200 ml. Dobré recenzie má Eucerin DermoCapillaire vlasové tonikum pre suchú pokožku hlavy so sklonom k svrbeniu pre suchú svrbiacu pokožku hlavy (Intense Tonic) 100 ml. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Garnier Botanic Therapy balzam Coco Milk & Macadamia 200 ml. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Vlasová kozmetika. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Capillan šampón 200 ml

CAPILLAN Vlasový šampón obsahuje vitamín B5 a rastlinné extrakty zo žíhľavy a lapúchu, ktoré majú mierne prekrvujúci, posilňujúci, ochranný a antistatický účinok.

Dr.Konrad Ichtyol šampón 200 ml

Ichtyol medicinálny šampón s obsahom ichtamolu (3%) a s antimikrobiálnou zložkou hexamidínom sa používa na umývanie vlasovej pokožky so sklonom k šupinateniu. Okrem bežných lupín je šupinatenie...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: