Dezinfekčné prostriedky

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Dezinfekčné prostriedky nájdete produkty od 2.96 € až po 78.29 €. Medzi najpredávanejšie patrí Sanytol na bielizeň dezinfekcia na bielizeň a práčky 500 ml a SAVO Original 1,2 l. Dobré recenzie má Savo proti plesni 500 ml. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Savo univerzálny dezinfekčný sprej 500 ml. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Dezinfekčné prostriedky. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

SAVO Original 1,2 l

Osvedčený a vysoko účinný dezinfekčný prípravok, ktorý zlikviduje 99,9% nebezpečných baktérií a vírusov rovnako ako choroboplodné zárodky, riasy a nižšie huby.

Savo proti plesni 500 ml

Dezinfekčný prípravok SAVO PROTI PLESNIAM, 500 ml s rozprašovačom, určený na odstraňovanie plesní, húb, rias a kvasiniek v celej domácnosti s okamžitým účinkom.

Ajatin plus roztok 10% 1000 ml

Ajatin PLUS 10% roztok je prípravok určený na plošné dezinfekciu povrchov a predmetov, je účinný proti baktériám, kvasinkám, plesniam, nižším hubám, riasam a niektorým vírusom. Nefarbí, nezapácha a...